کفاشیان: تمدید قرارداد کی‌روش غیرممکن نیست/ تا سه نشه گیم نشه!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از امارات، علی کفاشیان پس از پیروزی دو بر صفر ایران مقابل ویتنام گفت: گیم خوبی بود و بچه‌ها حساب‌شده کار کردند. گیم سوم ازبرای ما با اهمیت هست و تا سه نشه گیم نشه! خاطرات خوبی از عراق نداریم و همیشه ازبرای ما دردسرساز بوده‌اند.  بچه‌ها درصورتیکه گیم با عراق هم با همین اقتدار گیم کنند، دیگر نگران نیستیم تا به نیمه‌نهایی برسیم.

وی ادامه داد: باید مقابل عراق گیم اصولی انجام دهیم، همین تیم عراق مقابل ویتنام ۲-۲ مساوی بود و درون آخرین لحظات به پیروزی رسید. عراق بازیکنان باانگیزه و قوی دارد و ما باید مراقب باشیم. حتما سبک گیم‌مان باید فرق کند و این تخصص کی‌روش هست که گیم ما را مدیریت می‌کند.

نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال درمورد ناراحتی‌ و اعتراض‌های کی‌روش که درون طول گیم وجود داشت و حتی درون صحنه‌ای هم با ناراحتی به سمت جایگاه مسئولان AFC نگاه کرد، عنوان کرد: متاسفانه یک مقدار ایشان ناراحت بود. پیش از گیم رختکن کوچکی درون اختیار تیم قرار گرفته بود و خود من هم به مسئولان AFC گفتم. داور هم اخطارهای بی‌موردی به بازیکنان ما داد که درست نبود.

کفاشیان درمورد موضوعات مطرح شده درون مورد سرمربیگری کی‌روش درون تیم ملی کلمبیا، تصریح کرد: من درون سایت‌ها خوانده‌ام و الان هم یادم رفت از کی‌روش بپرسم! الان وقت مناسبی نیست که درمورد این موارد صحبت کنیم. از قبل هم این بحث‌ها وجود داشته، ایشان مربی‌ حرفه‌ای هست  و تا وقت آخر گیم‌های ایران هیچ تصمیمی نمی‌گیرد و درصورتیکه هم تصمیمی بگیرد عنوان نمی‌کند.

وی درون جواب به این سوال که آیا فدراسیون ایران قرارداد کارلوس کی‌روش را تمدید خواهد کرد؟ عنوان کرد: بستگی به نتایج دارد و باید با ایشان تفاهماتی داشه باشیم ولی این موضوع غیرممکن نیست.

نایب‌رئیس اول فدراسیون فوتبال درون جواب به این سوال که از سوی فدراسیون فوتبال اراده‌ای ازبرای تمدید قرارداد کی‌روش وجود دارد، گفت: بالاخره این اراده هست. ایشان مربی هست که درون ایران ۸ سال کار کرده و حداقل درصورتیکه بیاید جام جهانی بعدی هم ازبرای ایران تضمین می‌شود.

 

انتهای پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *