وزارت ورزش بلای وزنه‌برداری را سر کشتی نیاورد/ از حکم ریاست تا مسیر المپیک راهی نیست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، انتخابات فدراسیون وزنه برداری روز ١٦ تیر ماه درون آکادمی ملی المپیک برگزار شد و علی مرادی با ٢٢ رای ازبرای ٤ سال دیگر مسئولیت این فدراسیون را برعهده گرفت.

با وجودی که ١٢ روز از این انتخاب می‌گذرد ولی به شکل عجیبی همچنان فدراسیون توسط سرپرست اداره می‌شود و هم اکنون حکم ریاست علی مرادی صادر نشده تا وی جایگزین علیرضا خسروی شود.

هرچند درون این مدت وقت محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش درون مصاحبه‌هایش تاکید کرده علی مرادی رئیس فدراسیون هست ولی این موضوع همچنان حاشیه‌های زیادی را پیرامون وزنه برداری ایجاد کرده و این رشته المپیکی که روزهای حساسی را به جهت کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ پشت سر می‌گذارد، هم اکنون به ثبات و آرامش نرسیده هست.

انتخابات خبرساز و پرحاشیه کشتی نیز روز ٢٦ تیر ماه به انجام رسید و علیرضا دبیر با ٣١ رای از مجمع رای اعتماد گرفت. با توجه به اینکه کشتی درون ٩ ماه گذشته به دلیل تعلل درون تشکیل مجمع انتخاباتی اسیر انواع و اقسام حاشیه‌های مختلف بود، الان انتظار این هست که صدور حکم ریاست ازبرای رئیس تازه کشتی همچون انتخاب وقت انتخابات، با تعلل مواجه نشود و هر چه زودتر مسئولیت به رئیس تازه سپرده شود تا رشته مدال‌آور ایران که تا چندی دیگر مسابقات جهانی درون رده‌های سنی مختلف را درون پیش دارد، رفته رفته آرامش از دست رفته را بیابد و درون مسیر المپیک قرار  بگیرد.

امروز احتیاج اصلی کشتی آرامش هست و نخستین گام درون این مسیر برگزاری مراسم تودیع و معارفه و حضور علیرضا دبیر درون فدراسیون محسوب می‌شود. وزارت ورزش باید نخستین گام را محکم بردارد، همان گامی که درمورد وزنه‌برداری برنداشته و معلوم نیست تا چه زمانی می‌خواهد تعلل کند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *