هروی: امیدوارم درون قهرمانی آسیا نتایجی درون خور شأن کاراته ایران کسب کنیم/ به دستاوردهای گذشته توجه نمی‌کنیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

شهرام هروی درون گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درون شرایط ملی‌پوشان درون آستانه مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اظهار داشت: پس از مسابقات لیگ برتر کاراته وان چین، سه مرحله اردو را ازبرای مسابقات قهرمانی آسیا برگزار کردیم. از سال گذشته بچه‌ها مرتب درون کوران مسابقات هستند و مسابقات نیز پشت سر هم برگزار شده هست. درون این شرایط تلاش کردیم بچه‌ها را درون کوران مسابقات حفظ کنیم و با یک ریکاوری مناسب درون قهرمانی آسیا حاضر شویم.

وی تصریح کرد: مسابقات قهرمانی آسیا این دوره درون ازبکستان برگزار می‌شود و تیم ما درون شرایط ایده‌آلی قرار دارد. امیدوارم درون این دوره نیز نتایجی درون خور شأن کاراته ایران کسب کنیم. بچه‌ها درون قسمت انفرادی و تیمی مصمم هستند تا بهترین مدال‌ها از جنس طلا را کسب کنند.

سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر اینکه قهرمانی آسیا دغدغه تیم ملی نیست، گفت: قهرمانی آسیا تنها درون مسیر کسب سهمیه المپیک یک پله مقابل ملی‌پوشان هست و امتیازات این رقابت‌ها مانند یک مسابقه لیگ برتر کاراته وان هست. پس از قهرمانی آسیا و تا آخر سال باید درون ۹ مسابقه دیگر شرکت کنیم و همه این رویدادها مثل یک حلقه به هم وصل هستند.

هروی خاطرنشان کرد: درون آخر سال ۹۸ بازیکنانی که درون این ماراتن خود را حفظ کنند سهمیه المپیک را کسب خواهند کرد و ما امیدواریم از طریق رنکینگ سهمیه کامل المپیک را به دست بیاوریم و سال ۹۹ را بدون دغدغه ازبرای آماد‌ه‌سازی حضور درون المپیک طی کنیم.

وی درون جواب به این سوال که با توجه به عملکرد خوب ملی‌پوشان درون مسابقات سال‌های گذشته کسب مدال درون قهرمانی آسیا راحت خواهد بود، گفت: بچه‌های تیم ملی کاراته به قدری حرفه‌ای هستند که هیچ مسابقه‌ای را دست کم نخواهند گرفت. ملی‌پوشان نه توجه بیش از حد روی دستاوردهای گذشته خود دارند و نه به مسابقات قهرمانی آسیا به چشم یک میدان راحت نگاه می‌کنند.

سرمربی تیم ملی کاراته عنوان کرد: بازیکنی درون میدان مسابقه موفق می شود که تمرکز خود را بالا ببرد و اعتماد به نفس بالایی داشته باشند. چیزی به نام دستاوردهای گذشته درون موفقیت تاثیرگذار نخواهد بود. مسابقات قهرمانی آسیا ازبرای ما تنها یک مسابقه هست و ما به چشم یک رویداد دیگر به آن نگاه می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *