موسوی: کارمان بدون گیم تدارکاتی دشوار هست/جوانان تیم فوق‌العاده بااستعدادند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، سیدمحمد موسوی، مدافع وسط ملی‌پوش والیبال ایران درون حاشیه تمرین تیم ملی اظهار داشت: یک هفته هست که اردوی تیم ملی شروع شده هست و من تاکنون این سطح آمادگی را درون شروع اردوها تجربه نکرده بودم. جوان‌های خوبی درون کنار ما هستند که با آمادگی ۸۰ – ۹۰ درصدی تمرینات‌شان را پیش می‌برند.

موسوی ادامه داد: با توجه به اینکه می‌دانستم جوانان خوبی داریم، درون دوران استراحت هم تمرین کردم چون با آسیبی که داشتم درصورتیکه تمرینات را کنار می‌گذاشتم نمی‌توانستم درون کنار این جوانان خوب کار کنم. لژیونرها از شنبه به تیم اضافه می‌شوند. من به بعضی از آنها گفته‌ام که کار سختی درون پیش دارند. کولاکوویچ هم فشار تمرینات را بالا برده‌ هست. ما به عنوان بزرگ‌ترهای تیم باید خوب تمرین کنیم تا درون کنار این جوانان با کیفیت خوب ظاهر شده، به آن‌ها یاد داده و درون رشد دادن آن‌هاموثر باشیم.

مدافع وسط تیم ملی والیبال گفت: من امسال به این تیم خوشبین هستم، لژیونرهای ما بیشتر شده‌اند و جوانانی هم که الآن درون تیم هستند فوق‌العاده با استعدادند. این یک مسیر طبیعی هست که همیشه درون حال چرخش هست، بازیکنان جوان می‌آیند و جایگزین بزرگ‌ترهای تیم می‌شوند. این موضوع درون دو سال گذشته زیادتر شده هست. مثل زمانی که ما آمدیم و نفراتی چون آقای ترکاشوند و محمودی کنار رفتند. زمانی کیفیت بازیکنان بالا باشد والیبال خوبی گیم می‌کنیم چون این رشته یک ورزش تیمی هست و خوشبختانه جوانان ما هم با استعداد و با کیفیت هستند.

وی درون خصوص نبود گیم‌های تدارکاتی ازبرای تیم ملی والیبال نیز تاکید کرد: واقعاً درون این مورد نمی‌توان چیزی گفت. هر سال ما این مشکل را درون مورد گیم‌های تدارکاتی داریم و همیشه می‌گفتیم که دو گیم کم هست، الان هم که اصلاً گیم تدارکاتی نداریم! بدون گیم تدارکاتی درون لیگ ملت‌ها کارمان دشوار هست و باید با تمرین این ضعف را جبران کنیم، هر چند که تمرین نمی‌تواند جایگزین خوبی ازبرای گیم‌های تدارکاتی باشد.

موسوی درون آخر و درمورد افت والیبال ایران درون یکی دو سال گذشته و پس از المپیک ۲۰۱۶ ریو نیز تصریح کرد: همیشه این اتفاق ازبرای تیم‌ها وجود دارد چون تیم‌ها پوست اندازی می‌کنند و یک تیم همیشه درون اوج نیست. ازبرای ما هم این شرایط وجود داشت. تیم ملی ایران درون حال رشد و پیشرفت هست و ملی‌پوشان تلاش می‌کنند تا به موفقیت برسیم. با این حال باید والیبال از نظر مدیریتی هم بهتر شود تا پیشرفت کنیم. همه تلاش خود را می‌کنیم تا درون المپیک ۲۰۲۰ توکیو بهترین نتیجه را بگیریم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *