فوتبال جهان| مذاکرات بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن برسر نیمار به بن‌بست خورد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، نشریه فرانسوی «اکیپ» گفته داد مذاکرات میان مدیران دو باشگاه بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن درون پاریس برسر انتقال نیمار به نوکمپ به بن‌بست خورده هست. مذاکرات میان طرفین به سطح بالایی رسیده، ولی پاریسی‌ها رقمی را می‌خواهند که کاتالان‌ها حاضر به پرداختش نیستند.

نیمار که تا سال ۲۰۲۲ با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد، مصمم به ترک این تیم هست و ترجیح می‌دهد به بارسلونا بازگردد ولی مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن حاضر نیستند با هر شرایطی ستاره برزیلی خود را که دو سال پیش درون ازای ۲۲۲ میلیون یورو به خدمت گرفتند، بفروشند.

نشریه «اسپورت» چاپ کاتالونیا مدعی شده مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن حاضر نیستند نیمار را به رقمی کمتر از ۱۰۰ میلیون یورو بفروشند و درون مقابل باید دو بازیکن بارسلونا به پارک‌دوپرنس ملحق شوند تا با جدایی مهاجم برزیلی خود موافقت کنند.

«بی‌بی‌سی رادیو ۵ لایو» هم مدعی شد که دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید پیشنهادهایی ازبرای جذب نیمار ۲۷ ساله به پاری‌سن‌ژرمن داده‌اند که مورد موافقت باشگاه فرانسوی قرار نگرفته هست. بارسلونا قصد دارد با پرداخت ۱۰۰ میلیون یورو به علاوه درون اختیار قرار دادن کوتینیو یا راکیتیچ به PSG، نیمار را به نوکمپ بازگرداند.

طبق این گفته، رئال مادرید هم درون نظر دارد با پرداخت رقمی خاص و درون اختیار قرار دادن گرث بیل و خامس رودریگس، نیمار را جذب کند ولی پاریسی‌ها وینیسیوس جونیور را می‌خواهند که رئالی‌ها مخالف درون اختیار قرار دادن ستار جوان خود به سمت مقابل هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *