فوتبال جهان| زیدان: درون تابستان تغییراتی خواهیم داشت/ می‌خواهم واران درون رئال بماند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان که شاگردانش آماده رویارویی با والنسیا درون هفته سی‌ام لالیگای اسپانیای می‌شوند، درون خصوص هو شدن‌ها و سوت‌های انتقادی هواداران رئال مادرید علیه ستاره ولزی این تیم گفت: ازبرای من هم سوت‌های انتقادی زده‌ شده هست. باید به طور شخصی دیدگاه هواداران را هم پذیرفت. بازیکنانی هم که ما درون ترکیب‌مان داریم این شخصیت را دارند که با این موضوع کنار بیایند. رئال فصل دشواری داشته هست، ولی زمانی همه چیز درون مسیر درست خود قرار بگیرد، هواداران از همه‌ی ما حمایت خواهند کرد.  

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها درون جواب به این سوال که «آیا نام بیل درون لیست فروش تابستانی رئال مادرید قرار داده هست؟»، اظهار داشت: صحبت درون این مورد بی‌احترامی هست. تأکید می‌کنم که تغییراتی خواهیم داشت، ولی اکنون وقت مناسبی ازبرای صحبت درون این خصوص نیست. درون آخر فصل فرصت ازبرای صحبت درون این مورد خواهیم داشت.

وی همچنین درمورد وضعیت مدافع فرانسوی رئال مادرید که گفته می‌شود تمایل به جدایی از این تیم درون تابستان پیش‌ رو دارد، یادآور شد: واران چیزی به من درون مورد تمایلش به ترک رئال مادرید نگفته هست و می‌خواهم که وی درون اینجا بماند. با اهمیت هم چیزی هست که رافائل به من می‌گوید. وی درون حال حاضر درون بهترین باشگاه جهان هست و به عناوین قهرمانی زیادی با این تیم رسیده هست.

زیزو درون ادامه درون مورد مدافع برزیلی‌اش هم تأکید کرد: کارهایی که مارسلو ازبرای رئال مادرید کرده، فوق‌العاده بوده هست. می‌خواهم از این به پس تا آخر فصل، وی درون گیم‌های بیشتری به میدان برود.

زیدان که از وقت بازگشتش به رئال مادرید بیشتر از کیلور ناواس درون ترکیب اصلی کهکشانی‌ها استفاده کردن کرده هست، با اشاره به احتمال قرار دادن تیبو کورتوا درون لیست خروجی گفت: این اطمینان را به شما می‌دهم که فصل آینده بحثی درون مورد پست دروازه‌بانی نباشد. آیا فصل پس از یک دروازه‌بان خاص استفاده کردن خواهم کرد؟ این بسته به دروازه‌بان‌هایی دارد که درون ترکیب تیم من خواهند بود. درون حال حاضر هم سه دروازه‌بان خوب درون اختیار دارم.

وی تصریح کرد: با باشگاه درون خصوص برنامه‌ای که دارم، صحبت کرده‌ام و گفته‌ام که باید چه کار کنیم. ما درون حال انجام کارهایی هستیم و درون آخر فصل همه چیز علنی می‌شود.

سرمربی مادریدی‌ها همچنین درون جواب به انتقاداتی که به استفاده کردن از پسر ۲۰ ساله‌اش درون دروازه کهکشانی‌ها درون جریان برتری ۳ بر ۲ رئال مادرید مقابل اوئسکا وجود دارد، خاطرنشان کرد: انتقادات چیزی را عوض نمی‌کند و همه می‌دانند که لوکا زیدان بر اساس شایستگی‌های خودش اینجاست، نه چیز دیگری. وی ۱۶ سال هست که درون باشگاه رئال مادرید حضور دارد، درست به مانند دنی کارواخال. لوکا هم یکی از آن بازیکنان هست. بعضی‌ها موضوع را شخصی کرده‌اند که برایم با اهمیت نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *