فوتبال جهان| تماس ایکاردی با رئیس اینتر ازبرای گلایه از کادر فنی/ بازگشت شماره ۹ نراتزوری به تمرینات- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه رپوبلیکای ایتالیا، مائورو ایکاردی  درون خصوص اختلافاتی که اخیراً میان وی و لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم اینتر با استیون ژانگ رئیس و پسر مالک باشگاه تماسی داشته و درون خصوص خلع شدن وی از کاپیتانی گلایه کرده هست.

طبق ادعای این نشریه ایکاردی و ژانگ قبل از دربی دلامادونینا تماس‌هایی داشته‌اند که گویا آن مذاکره درون بازگشت مهاجم آرژانتینی به تمرینات اینتر، اتفاقی که امروز پس از نزدیک به یک ماه و نیم رخ داد، تأثیرگذار بوده هست.

رپوبلیکا به نقل از ایکاردی خطاب به ژانگ نوشته هست: من هرگز به کسی بی‌احترامی نکرده‌ام. من ۹۷…۵ درصد مواقع به موقع درون تمرینات شرکت کرده‌ام بدون اینکه هرگز حرفه‌ای‌ بودن یا رفتارم درون تمرینات زیر سؤال برود. گرفتن بازوبند کاپیتانی از من یک حرکت تحقیرآمیز بی‌فایده بود.

امروز (پنجشنبه) پایگاه خبری اسکای اسپورت با منتشر شدن تصاویری از ایکاردی درون زمین تمرینی آپیانو جنتیله، بازگشت وی به تمرینات اینتر را تأیید کرد. وی از ۱۴ فوریه ازبرای اینتر تمرین و گیم نکرده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *