فوتبال جهان| اسپالتی: ایکاردی فردا گیم خواهد کرد/ مائورو ازبرای ما ارزشمندتر از مسی و رونالدو هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، لوچانو اسپالتی که شاگردانش فردا شب (چهارشنبه) درون هفته سی‌ام سری A ایتالیا میهمان جنوا هستند، با حضور درون کنفرانس خبری پیش از این گیم گفت: هر گیم اهمیت خاص خودش را دارد. شرایط جدول هم طوری هست که تیم‌ها خیلی به هم نزدیک هستند، بنابراین احتیاج به کسب نتایج لازم داریم. تیم خوب خوب تمرین کرده و فردا پیش از نبرد فنی باید به لحاظ فیزیکی بجنگیم. مائور هم به ترکیب تیم فراخوانده شده هست.

سرمربی اینتر با اشاره به اینکه مهاجم آرژانتینی‌‌اش پس از دو ماه می‌تواند فردا نخستین گیم‌اش را ازبرای نراتزوری انجام دهد، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: تلاش جوزپه ماروتا – مدیر اجرایی باشگاه اینتر- درون گردهم آمدن طرفین خیلی تأثیرگذار بود. ما نشستی با هم داشتیم که درون آخر منجر به این شد که مائورو درون جایگاه کمک به تیم قرار بگیرد. ازبرای تیم ما، ایکاردی ارزشمندتر از مسی و رونالدو هست.

وی تصریح کرد: ما با تمام قوا از همین جایگاه سومی که درون آن قرار داریم، کارمان را از سرخواهیم گرفت که این اجازه را به ما می‌دهد تا ازبرای رسیدن به اهداف‌مان تا آخر فصل بجنگیم. ایکاردی هم قادر هست زمانی که درون زمین حضور پیدا می‌کند تیم را به جلو سوق دهد. فشاری هم از بیرون ازبرای بازگرداندن وی به ترکیب تیم نبود، بلکه مائورو درون چند جلسه تمرینی گذشته بدون اینکه پیامی درون شبکه‌های اجتماعی منتشر کند، موفق شد جایگاهش درون ترکیب تیم بازپس بگیرد.

اسپالتی صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: الان همه ما ازبرای اینتر تلاش می‌کنیم. باید درون هر لحظه کنار اینتر باشیم. تا زمانی هم که من درون این باشگاه باشم، کنار اینتر، باشگاه، هواداران و کمی خودم خواهم بود، نه‌تنها کنار یک بازیکن. ما الان با مائورو قویتر هستیم و پروند گذشته مربوط به وی از همه جنبه‌ها بسته شد. الان ایکاردی باید تمرین کند و درون مورد افراد دیگر صحبت نکند. وی واکنش خوبی از خود نشان داد و فردا گیم خواهد کرد.

ایکاردی پس از گرفته شدن بازوبند کاپیتانی اینتر از وی درون تاریخ ۱۳ فوریه (۲۴ بهمن) تاکنون بنا به دلیل آنچه مصدومیت زانو گفته شد، درون هیچ یک از گیم‌ها ازبرای اینتر به میدان نرفته هست. این مهاجم آرژانتینی این هفته پس از نشستی که وکیلش با سران باشگاه اینتر داشت، پذیرفت تا به تمرینات نراتزوی بازگردد، ولی لوچانو اسپالتی، سرمربی نراتزوری روی نام این بازیکن ازبرای گیم یکشنبه شب مقابل لاتزیو از هفته بیست‌ونهم سری A ایتالیا خط قرمز کشید و پس از شکست یک بر صفر تیمش درون این گیم هم تأکید کرد که کنار گذاشتن ایکاردی از ترکیب اینتر ازبرای این گیم انضباطی بوده هست، نه فنی.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *