فوتبال جهان|میهایلوویچ: سرطان خون نمی‌تواند مرا از پای درآورد/ کلی گریه کردم ولی کسی حق ندارد برایم دلسوزی کند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، پس از عنوان ابتلای سینیشا میهایلوویچ، سرمربی صرب تیم فوتبال بولونیا به یک بیماری دشوار و  کناره‌گیری وی از سمتش، این ستاره سابق فوتبال یوگسلاوی درون یک کنفرانس خبری، بیماری‌اش را سرطان خون نامید و درمورد احساساتش سخن گفت.

 وی درون این باره اظهار داشت: این کنفرانس به درخواست خودم برگزار شد و چون مایل بودم حریم خصوصی‌ام حفظ شود، خواستم نخستین نفری باشم که به شما و البته بازیکنان تیمم این خبر را اطلاع می‌دهم؛  حتی درصورتیکه کسی ازبرای فروش ۲۰۰ شماره  بیش‌تر از  روزنامه اش، بخواهد رفاقتی ۲۰ ساله را از میان ببرد. من سرطان خون دارم. ترسی از مریضی ندارم و به آن احترام می‌گذارم. می‌خواهم با آن مقابله کنم، و  با سینه ای ستبر، با  بیماری  چشم درون چشم شوم؛  کاری که همیشه کرده‌ام. شاید همه تصور می‌کردید آخرین نفری که فکرش را می‌کردید مریض شود، من بودم. قوی هستم و می‌خواهم با این بیماری مبارزه کنم. ۲۸ فوریه آزمایشاتی داشتم و همه چیز آن موقع نرمال و عادی بود. امیدوارم پس از پیروزی درون این نبرد، بتوانم درمورد آن با شماها حرف بزنم. متأسفانه زندگی چیزی به من نداد و ازبرای هرچیزی که داشتم جنگیدم، مقابل این یکی هم خواهم جنگید.

 وی درون ادامه افزود: دشوار‌ترین قسمت کار، پنهان کردن این بیماری از همسرم بود. من تب داشتم و وی می‌دانست هیچ چیزی مانع رفتن من به  تمرینات پیش فصل نمی‌شود. تلاش کرد مرا باور کند. به وی گفتم تب داشتم. درون آزمایش معلوم شد سرطان خون دارم. زمانی مطلع شدم، ضربه سختی خوردم. روزها نشسته بودم و گریه می‌کردم. این اشک‌ها به خاطر ترس نیست. نمی‌توانم  صبر کنم تا به بیمارستان بروم و جنگم را شروع کنم. حریف سختی هست ولی می‌توان شکستش داد. این را ازبرای بازیکنانم توضیح دادم. یک کنفرانس با هم داشتیم و کمی گریه کردم. ازبرای آن‌ها توضیح دادم باید هجوم کنم و ازبرای پیروزی جلو برویم. درصورتیکه عقب بنشینیم و ازبرای دفاع تلاش کنیم، خیلی سریع حذف می‌شویم. باید از تاکتیک‌هایم درون این جنگ هم استفاده کردن کنم و مطمئنم، بدون شک درون این جنگ پیروز خواهم شد…به خاطر  خانواده‌ام پیروز می‌شوم؛ به خاطر بچه‌هایم و تمام کسانی که دوستم دارند.  ۷۰۰-۶۰۰ پیام دریافت کرده‌ام ولی عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم جواب دهم چون می‌خواستم  کمی تنها باشم و افکار منفی را از خودم دور کنم. الان  آماده ام تا جنگ را شروع کنم. 

 سرمربی صرب درون آخر افزود: می‌خواهم  از بولونیا، از رئیس تا کارکنان تشکر کنم که نشان دادند همه ما اینجا یک خانواده هستیم و چقدر مرا دوست دارند. این برایم خیلی با اهمیت بود چون به بازیکنانم گفتم ما این جنگ را می‌بریم. من درون چند روز گذشته گریه کردم ولی نمی‌خواهم  مردم سراغم بیایند و برایم گریه کنند و احساس دلسوزی کنند. هیچکس نباید ازبرای من دلسوزی کند. من خوبم. احساسات شما از عشق می‌آید. پدرم بر اثر سرطان فوت شد و بنابراین من به طور مرتب آزمایش می‌دادم. درصورتیکه آزمایش نمی‌دادم ، یک سال دیگر هم متوجه نمی‌شدم. هیچ‌کدام  از ما نباید فکر کنیم هرگز بیمار نمی‌شویم.  بنابراین درصورتیکه به عنوان یک آدم معروف به سمت درمان سرطان می‌روم، امیدوارم سایرین هم ازبرای آزمایش به بیمارستان بروند. باید آماده باشند و  بدانند این ازبرای هرکسی پیش می‌آید…از هر جهت سالم بودم و الان اینجا هستم. درون یک لحظه، زندگی شما عوض می‌شود و  درون یک ثانیه همه چیز تغییر می‌کند. درصورتیکه  سرطان زودتر تشخیص داده شود و آماده باشید، درمان آن خیلی بهتر خواهد بود.

 

انتهای پیام/

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *