فوتبال جهان|ارنستو والورده: مسی به گلزنی درون یک‌چهارم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا خیلی نزدیک شده هست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده درون کنفرانس خبری پیش از گیم تیمش مقابل منچستریونایتد درون دور برگشت مرحله یک‌چهارم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بر غیرقابل پیش‌بینی بودن رقابت تاکید کرد.

 سرمربی تیم فوتبال بارسلونا درون این باره گفت: نمی‌دانم منچستریونایتد  می‌خواهد با چه سبکی گیم کند  ولی  می‌دانیم  درون ۳ گیم از ۴ گیم خارج از خانه و با زدن گل درون دقایق پایانی پیروز شده‌اند. بنابراین باید کاملا مراقب و هوشیار باشیم. آن‌ها درون دقایق پایانی  یووه و پاری‌سن‌ژرمن را بردند. باید گیم خودمان را انجام بدهیم و منچستریونایتد هم برنامه‌های خودش را خواهد داشت. گیم رفت را با یک گل بردیم ولی این اصلا نتیجه مطمئنی نیست. نباید خودمان را با تکیه بر این یک گل به دردسر بیندازیم. تلاش می‌کنیم گلی نخوریم. نمی‌توانیم به گلی که درون گیم رفت زدیم، فکر کنیم چون هیچ ارزشی ندارد.

 وی درون ادامه افزود: حضور دمبله درون ترکیب اصلی هم یکی از احتمالات هست. وی مقابل اوئسکا   کم‌تر از انتظارات بود ولی  هدف از  این بود که به تدریج ازبرای  گیم کردن آماده شود. وی  درون شرایط گیم قرار دارد ولی نمی‌دانم می‌تواند ۹۰ دقیقه گیم کند یا نه چون مدت وقت زیادی از میادین دور بود. یونایتد درون دقایق پایانی تیمی خطرناک هست و درون اینجا یک قهرمانی اروپا به دست آورد. آن‌ها کیفیت زیادی دارند. منچستریونایتد منتظر می‌ماند تا ببیند اوضاع درون زمین چگونه  پیش می‌رود و آنگاه از نقاط قوتش استفاده کردن می‌کند.  نمی‌توانیم همه چیز را به شانس واگذار کنیم. از پتانسیل رقیب باخبریم.  می‌دانم هواداران فرداشب می‌آیند و ورزشگاه را پر می‌کنند و تیم را رو به جلو سوق می‌دهند. ما باید تلاش کنیم همسو با  آن‌ها باشیم. شور و اشتیاق زیادی نسبت به لیگ قهرمانان اروپا وجود دارد و ما یک قدم تا نیمه نهایی فاصله داریم. باید آینده‌تان را خودتان بنویسید و منتظر نمانید تا از بهشت نازل شود. حال مسی  خوب هست و هیچ مشکلی ندارد. وی از سال ۲۰۱۳ تاکنون درون یک چهارم نهایی‌ها گل نزده و  خب این به این معنی به گلزنی خیلی نزدیک‌تر شده هست!  آمار چیز خوبی به نظر می‌رسد ولی اطلاعات زیادی از گذشته به شما می‌دهد و هیچ چیزی از آینده ندارد. نمی‌دانیم قرار هست چه اتفاقی رخ بدهد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *