جعفری: بنا از وضعیت کشتی‌گیران راضی هست/ فکر می‌کنم ٤ طلا درون چین بگیریم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

حسام‌الدین جعفری درون گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درون مورد اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: دور تازه تمرینات تیم ملی از روز ٢٣ فروردین درون خانه کشتی شروع شده که این آخرین اردوی آسیایی ما هست. با توجه به اینکه تیم ٣ اردیبهشت به چین اعزام می‌شود، تمرینات سبک شده هست.

سرپرست تیم ملی کشنب فرنگی درون مورد تیم اعزامی به آسیایی چین تاکید کرد: مهرداد مردانی سرباز هست که درصورتیکه خروجی‌اش درست شود وی به مسابقات اعزام می شود، البته فکر می‌کنم این اتفاق بیافتد. تیم خوبی را به آسیایی می‌بریم و ان شاءالله که بهترین نتیجه را بگیرند. درون این مدت وقت بچه‌ها خیلی خوب و رو به جلو حرکت کرده‌اند و محمد بنا از وضعیت کشتی گیران راضی هست.

 جعفری ادامه داد: من فکر می‌کنم تیم اعزامی ٤ طلا بگیرد. تیم از نظر روحی هم شرایط خوبی دارد و به نسبت روزهای اول که کار را شروع کردیم وضعیت خیلی بهتر شده هست.

وی درون جواب به این سوال که “آیا بلاتکلیفی فدراسیون خللی درون برنامه‌های تیم ملی ایجاد نکرده؟” گفت: کادرفنی کارش را انجام می‌دهد، حمید بنی‌تمیم هم هر چیزی می‌خواهیم درون اختیارمان قرار می‌دهد. اردوی جهانی ما هم از ١٤ اردیبهشت شروع می‌شود و تمرینات‌مان را تا جهانی درون خانه کشتی دنبال خواهیم کرد.

جعفری همچنین تاکید کرد که کشتی فرنگی مسابقه‌ای تحت عنوان انتخابی نخواهد داشت و گفت: درون این مدت وقت چندین مسابقه را پشت سر گذاشتیم و شناخت خوبی ازبرای کادرفنی حاصل شد. ما تورنمنت های اسپانیا و لهستان را هم داریم که لهستان آخرین ایستگاه انتخاب ما هست و نفرات اصلی انتخاب می‌شوند. دیگر بیشتر از این نمی‌شود کشتی گیر را درون فشار و درون معرض انتخاب قرار داد.

وی درون مورد اینکه” آیا امکان دعوت از نفرات تازه به اردو وجود دارد؟” تصریح کرد: درون هر اردو امکان آسیب دیدگی نفرات وجود دارد و ممکن هست به صلاحدید مربیان تعدادی از اردونشینان تغییر کنند. اردوی ما قطاری درون حال حرکت هست که یک عده را سوار کرده و عده‌ای را پیاده می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *