اورشوک: زنیت سردار آزمون را ۲ برابر قیمت خرید، می‌فروشد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه، رومان اورشوک با اشاره به شرایط تیم زنیت سن‌پترزبورگ پیش از گیم دور رفت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا برابر فنرباغچه ترکیه که فردا (سه‌شنبه) درون استانبول برگزار می‌شود گفت: با توجه به نتایج زنیت درون دیدارهای تدارکاتی گذشته شاید نگرانی‌هایی ایجاد شده باشد. زمانی که شما به ترکیب زنیت نگاه می‌کنید دیگر هیچ جای نگرانی و علامت هشداری نیست. من تنها می‌خواهم تا نحوه بهره‌مندی از سردار آزمون درون ترکیب این تیم را ببینم.

این مدیر برنامه بازیکنان فوتبال و مدیر ورزشی تیم تورپدوی مسکو ادامه داد: بدون شک سردار آزمون انتقال خوب تیم زنیت سن‌پترزبورگ هست و قابل مقایسه با زابولوتنی (مهاجم زنیت) نیست.

رومان اورشوک درون واکنش به این سوال که با توجه به آزادی احتمالی الکساندر کوکورین (مهاجم زنیت که از مهر ماه گذشته به دلیل ضرب‌وشتم یک مقام دولتی روسیه درون بازداشت به سر می‌برد) درون ماه آوریل تیم زنیت چه نیازی به سردار آزمون داشت گفت: این را باید همه بدانند که سردار آزمون را بسیاری از تیم‌های اروپایی می‌خواهند. الان هم روبین‌کازان به خاطر پرداخت بدهی‌های خود احتیاج مبرمی به فروش سردار آزمون داشت. وی تابستان گذشته پیشنهادهای زیادی از انگلیس و آلمان داشت که روبین‌کازان رد کرده بود. ترک زنیت سن‌پترزبورگ ازبرای سردار آزمون حتی درون تابستان آینده آسان‌تر هست و فروش وی حداقل ۲ برابر خواهد بود. سردار آزمون خرید خوب زنیت هست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *